Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Oficiální stránky obce Hřídelec

Archiv 2011

 

28.8.2011Tak a máme po vinobraní. Těšit se na něj můžete zase za rok. Teď už nás čeká Hasičský ples, který by se měl konat okolo měsíce března. V prosinci, jak to teoreticky vychází, by mělo vyjít již třetí číslo Hřídeleckého zpravodaje.


28.8.2011Takže vinobraní by se mělo ve Hřídelci konnat 24.9. 2011 od 20:00  Kapela vystoupí jako vždy Levou rukou, vstupné obvyklé. Akce se konná v kulturním domě. Pořádá SDH. Všichni jste zváni!


12.8.2011 Vážení přátelé: Dnes byla dokončená velká aktualizace naší stránky. V minulých designech bylo v levo pod menu pár věcí, jako např: anketa, Počasí ve Hřídelci, kalendář... Nyní to uvidíte skoro dole na této úvodní stránce. Dále v levo si všimnete, že jsme o dvě sekce chudší. Není tomu tak. Ze dvou sekcí se pouze staly podsekce. Počasí ve Hřídelci je podsekcí na této úvodní stránce a Letecká katastrofa 1945, je podsekcí v sekci Historie. Doufáme, že se Vám tento nový design bude líbit, a že se na nás vždy obrátíte. Váš web Hřídelec.


24.7.2011 Tak že, jak tak koukáme, tak vývoj stránek se zlepšuje. Plánujeme udělat velkou kompletní aktualizaci, ale zatím ještě řešíme kdy, jak a co... Nejvíce věcí spadá na měsíc srpen. Přibyde nový design, web bude častěji aktualizován a ještě mnohem, mnohem více. Možná přibydou nové sekce a nejen to. Chce to jen trochu trpělivosti.


13.7.2011 Na webu SDH připravujeme shrnutí za sobotní hasičskou soutěž ve Hřídelci. Více na webu SDH. 


2.7.2011 Vážení přátelé: Museli jsme změnit design, protože předchozí šablona, byla poruchová, často padal server atd... Tato šablona je pouze "náhrada než vytvoříme něco lepšího. Může to trvat i půl roku.


1.7.2011 Vytvořili jsme pro Vás novou sekci o počasí, jak bude ve hřídelci. Doufáme, že se Vám to bude líbit. Stačí kliknout v pravo na obrázek nebo vlevo. 


26.6.2011 SDH Hřídelec a náš web, by Vás rádi chtěli pozvat na hřídeleckou hasičskou soutěž, která se bude konat 9. července ve 13:00 - 10. července 15:00 ve Hřídelci za kulturním domem. Je to druhý ročník hasičské soutěže. Všichni jste zváni. Občerstvení zajištěno! Během dne sem přibude plakát na pozvání.


2.6.2011  Náš budoucí Hřídelecký zpravodaj bude ve "zbrusu" nové podobě a formátu! Nyní nebude jako předchozí číslo zpravodaje, které bylo ve formátu *pdf, ale bude ve formátu *jpg. Tento zpravodaj bude přibližně ve velikosti A5 a bude přehlednější, graficky lepší a tručnější. Číslo právě vyšlo.


9.5. 2011 Dobrá práce! Dnes jsme spustili nový web s názvem SDH Hřídelec. Navštívit ho můžete pomocí kliknutí na tlačítko v pravo na hoře, nebo na adrese www.sdhhridelec.wbs.cz doufáme, že se Vám web bude líbit je to zatim nejnovější verze, tudíš info a sekce apod... budou postupně přibývat. A do měsíce by se mělo začít pracovat na druhém čísle časopisu Hřídelecký zpravodaj.


2.5. 2011 V posledních dnech pracujeme na dalším webu o SDH , který bude patřit pod tento, web, který bude spuštěna, když to dobře pujde, tak do měsíce. Omlouváme se také za naší poslední menší aktivitu, která už je opět zase plná. Co na webu SDH naleznete? Tak určitě fotografie, možná nějaká videa, informace a možná i soukromou sekci jen pro SDH. Dále také spousty informací a zábavy. Určitě - je se na co těšit.


18.4. 2011 Zbývá týden do Velikonoc a my Vám přejeme šťastné velikonoční svátky. Jak již vidíte počasí už se jen mění k lepšímu a jaro se začíná "ukazovat". My stále pracujeme na sekci s názvem SDH, ale bude to ještě bohužel chvilku trvat. Stále sháníme nové fotografie, informace atd... Ovšem pěkné Velikonoce a zbytek dne.


8.4. 2011 Tak a náš portál je hotov. Nyní je spuštěn pro všechny v druhé sekci ze zhora. Naleznete tam základní info jako: počasí, zpravodajství, firmy, a nějaký ten vtip. My se ho budeme pokoušet, co nejvíce vylepšovat, aby tam bylo, co nejvíce informací. Doufáme, že se Vám bude tento portál líbit!


6.4. 2011 Připravujeme pro Vás sekci, která ponese název "Portál Hřídelec". Budete tam mít aktuální novinky, počasí, zábavu, a od každé zajímavosti něco. Budeme se snažit, aby to bylo, co nejpřehlednější a nejzajímavější. Opravdu to bude jenom jedna sekce. Budeme se snažit, aby vypadala jako např. Seznam. Pokud vše pujde dobře, tak se na portál můžete těšit do konce týdne.


21.3. 2011Tak sobotní "Druhý ročník hřídeleckého blázince" se nám celkem vydařil. Na účast přišlo okolo stovky lidí a piva se vytočilo také dost! My se pro Vás pokusíme sehnat ze sobotní akce nějaké fotografie. Ovšem starší občané mají na tyto účasti drobek jiný názor, ale to my jim asi vytýkat nemůžeme.


17.3. 2011 Sobotní brigáda se nám vešně vydařila. Pročistil se pěkně lesík u Palouček a ktomu se udělalo mnoho dřeva na bál atd... Celá brigáda asi trvala celkem 6,5 hodin. Mimochodem na nových fotografiích se již začalo pracovat, ale kvůly nepříjemnému počasí se to opět bohužel opozdí. No doufejme, že v příštím týdnu se venku udělá líp a my budem moc dokončit náš "začarovaný kruh" s názvem Fotografie.


12.3. 2011 Brigáda na těžbu palivového dřeva právě začala! Pokud jste náhodou zapoměli, tak připomínáme, že máte mít s sebou kalač, motorovou pilu, sekeru, vidle..... Těžba se konná od 7:30 do cca odpoledne. Brigádu pořádá SDH.


7.3. 2011 Pozvánka od SDH - SDH Hřídelec pořádá za příznivého počasí v sobotu 12. března od 8:30 brigádu na těžbu palivového dřeva. Lokalita PALOUČKA. S sebou vezměte motorové pily, vidle, sekeru, kalač..... Občerstvenízajištěno!!!


7.3. 2011 Náš web pro Vás vytvořil obrázek s exkluzivním náhledem na hřídelecký   památník letecké katastrofy. Dále také orázek naleznete  sekci "Fotogalerie". Jelikoš se tato historická událost zapsala na věky  historieHřídelce, tak se pro Vás snažíme vyhledat ty nejvetší detaily téhle události, a nejen téhle. 


4.3. 2011 Sbor dobrovolných hasičů Hřídelec (SDH) Vás srdečně zve na Hasičský bál, který se bude konat 26.3.2011. V kulturním domě. Vystoupí kapela Levou rukou. Vstupné obvyklé. Určitě nezapomeňte přijít.


2.3.2011Sbor dobrovolných hasičů Hřídelec (SDH) Vás srdečně zve na hasičský bál, který se bude konat 26.3.2011. V kulturním domě. Vystoupí kapela Levou rukou. Určitě nezapomeňte přijít.


23.2.2011Patříte mezi štamgasty nebo návštěvníky hřídelecké hospody? Pokud ano, tak se určitě nezapomeňte zaregistrovat na těchto stránkách, kde je i naše hospůdka. Odkaz na naší hospodu je ZDE


10.2.2011 
Tak a je tu druhý ročník "hřídeleckého jarního blázince" . Dne 19.3.2011, vystoupí v hřídeleckém KD několik skupin. Můžete se těšit na kapely Selhání systému, Driák, Jack Failed a Nukleární hovada. Vstupné činí 90 KČ. Více na www.selhanisystemu.wbs.cz, začátek je od 19:00, tak nezapomeňte přijíd.


30.1.2011

Přinášíme Vám čerstvé novinky o práci na nových fotorafiích. Jak víte v posledních dnech nám napadl sníh a na to jsme my právě čekaly! Dnes byl pěkný zimní sluneční den a fotilo se. Také tento den nebyl jediný, kdy se fotilo, ale tyto dny jsou jak stvořené. Takže ještě pro Vás vyfotíme, upravíme a nahrajeme fotografie a pak už je Vy uvidíte v sekci Fotografie. Bohužel vyfotografovány nebudou Paloučka, protože v zimě by to bylo zbytečné. Ale to nevadí. Jsou tu dvě možnosti: Buď počkáme do jara, kdy je budeme moc vyfotografovat, nebo pokud někdo máte je vyfotografované, tak byste je mohli nám poslat na email. Byly bysme Vám zato moc vděční.


16.1.2011 Dnes pro Vás přinášíme zcela nový a přehlednější vzhled webu. Jelikoš je nový rok, tak jsme pro Vás i pro tento rok připravili nový design. Sice ještě pár drobností tomu musíme "vychytat", ale jinak už je hotový. Pracovali jsme na novém vzhledu, logu atd... celé 4 měsíce, aby to bylo v lednu hotové. Nyní je to tu v plné kráse. Do budoucna připravujeme plno změn a nové fotografie Hřídelce. Opravdu, je se na co těšit!


11.1.2011 Přinášíme Vám to, co jste ještě v životě neviděli! Napsali jsme pro Vás časopis, který nazýváme "Hřídelecký zpravodaj". Je tam vždy shrnutí, co se kdy za uplynulou dobu, rok atd... stalo. Pokud to pujde dobře, tak pro Vás budeme psát "Hřídelecký zpravodaj" často. Naleznete tam hlavně, různé uplynulé akce atd.... Protože je toto číslo první, tak to není žádný velký zázrak. "Časopis" naleznete v sekci Archiv novinek v podsekci Hřídelecký zpravodaj. Časopis je zdarma a v elektronické podobě ve formátu .pdf . Doufáme, že se Vám to bude líbit a do příště se budem snažit udělat časopis ještě lepší, přehlednější, více fotek a zajímavostí. Přejeme pěkné čtení.


9.1.2011 Dnes jsme pro Vás vytvořili naší oficiální facebookovou stránku Hřídelce. Navštívit jí můžete kliknutím na tlačítko "F" vlevo pod menu, anebo napsat na Facebooku do vyhledávání "Hřídelec". Mimochodem ještě pro Vás připravujeme nové fotky Hřídelce. Věřte, je se na co těšit.


6.1.2011 Jelikož se blíží už skoro únor, tak jsme pro Vás vytvořili novou sekci, abysme si připoměli ten osudový den 14.2.1945, kdy se na Hřídelec zřítil Boeing B - 17G. Nyní si vše otomto dni můžete přečíst v sekci "Letecká katastrofa 1945".


6.1.2011 Náš admin team Vás srdečně zve na valnou hromadu SDH Hřídelec. 8.1.2011 od 18 hod se koná valná hromada členů SDH Hřídelec v hřídeleckém KD.                                          


Archiv 2010

7.11.2010 Dnes byl náš Hřídelec v pořadu Toulavá kamera. Jednalo se tam o náš kostelík a hlavně o sopku. Pokud Vás to zajímá, tak video najdete zde. (Je to poslední reportáž).


26.10.2010 Vítejte! Jak jste si již určitě všimli tak jsme byli na tolik časově omezení, že jsme neměli čas se stránkám pořádně věnovat. Nyní, když ten drahocený čas už máme zpátky, tak už se budeme webu snažit věnovat na 100%. Nyní jak jste si všimli máme nový design, který jsme pojmenovali "Design beta". To znamená, že vlevo dole vidíte zeleno bílou anketu, ve které ůžete hlasovat jak se Vám design líbí. Anketa je časově omezená, takže pokud zvítězí odpověď "Nelíbí" tak pro Vás design změníme tak, aby se Vám web líbil. Přejeme hezký zbytek dne.


10.6.2010 Velká aktualizace webu, již brzy!


29.3.2010 A je po Hasičském bále, a vy budete moc brzy hlasovat, jestly se Vám bál líbil.


20.3.2010 A je to tady! Hřídelecké fórum se konečně rozjíždí a vy máte možnost přidělovat nová témata, bavit se, reagovat a hlavně se zaregistrovat a přihlásit. My jen doufáme, že se Vám bude naše fórum íbit, a nám nezbývá nic jiného, než Vám popřát hezkou zábavu.


15.3.2010 Od dnešního dne můžete vidět různé novinky v archívu novinek nebo zde ale zkrácené. Stačí když kliknete na archiv novinek nebo na některou z novinek v Úvodu.


14.3.2010 Připravujeme pro Vás jednu zajímavou sekci s názvem Hřídelecké fórum. Která bude zprovozněna nejspíše do neděle 21.3.2010 . Už teď můžete vidět v levém menu tuto sekci. Pokud na ní ale kliknete tak to po Vás vyžaduje heslo, což znamená, že jsme tuto sekci ještě plně nezprovoznili. Také v sekci Hřídelecké fórum budete snámi moc přemýšlet, a sdílet plně Vaše názory ostatním.


8.3.2010 Byli jsme rychlejší než jsme očekávali!Sekce Diskuze je plně funkční! Prosíme podělte se s námi o Vaše nápady a myšlenky.


8.3.2010 Těšte se! Již brzy se tato sekce "Dotazy vzkazy připomíňky" promění na jednoslovný název "Diskuze" ,a ktomu se celá diskuze promění do novějšího a modernějšího stylu. Již brzy.


7.3.2010  Dne 27.3 se v místním KD uskuteční hřídelecký Hasičský bál.Vstupné: obvyklé,kapela: Levou rukou


7.3.2010  
Dne 20.3 se v místním KD uskuteční koncert punk-rokové kapely Selhání systému. Začátek je v osm hodin večer.vstup:40Kč  Od osmi hraje předkapela Stoned a od půl desáté Selhání systému.  www.selhanisystemu.wbs.cz                    

6.3.2010 Pokud,že nám zasíláte foto,tak "nepřestávejte a pokračujte!" Protože koncem června bude vyhlášena nejlepší fotografie!Vaše fotky můžete nalézt v sekci "Fotogalerie" nebo i na jiné sekci!

10.2.2010 Hledáme pěkné fotky z obce Hříelec (může to být: les,krajina,kostel,sopka,paloučka,SDH... zasílejte na email Hridelec@wbs.cz) I ty Vaše fotky se mohou objevit zde! Předem děkujeme  

31.1.2010 Jsme zpět! Nyní nás můžete vidět v novém a v přehlednějším designu a ktomu tu přibyde mnoho změn. Již brzy!

(starší novinky bohužel nejsou dochovány)

 

TOPlist